رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب با تأکید بر لزوم آگاهی دانشجویان نسبت به اثرات سوء مواد مخدر از برنامه‌های فرهنگی دانشگاه متبوعش در این حوزه خبر داد.

رامین رستمی در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا بر لزوم توجه به مسائل فرهنگی در دانشگاه‌ها تأکید و اظهار کرد: توجه به برنامه‌های مذهبی و آگاهی‌بخشی با هدف تقویت روحیه دینی و انقلابی از اولویت‌های واحد میاندوآب است.

وی با اعلام برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی و نظریه‌پردازی در واحد میاندوآب گفت: در راستای ارتباط بیشتر با دانشجویان، مقرر شده جلسات ماهانه‌ای برای شنیدن و برطرف‌کردن دغدغه‌های دانشجویان برگزار شود.

رستمی با بیان اینکه بهسازی فضای مسجد دانشگاه در دستور کار قرار دارد، خاطرنشان کرد: واحد میاندوآب در زمینه آموزش‌های پیشگیری از اعتیاد ورود کرده و برنامه‌های آموزشی ازجمله پخش مستند در بازه‌های ۴۰ روزه که به آسیب‌های مواد مخدر می‌پردازد و توزیع بروشور، اجرا خواهد شد.

رئیس واحد میاندوآب افزود: توجه به فعالیت‌های پژوهشی از گروه‌های آموزشی برق، کامپیوتر و مکانیک آغاز شده و پس از چند سال، بودجه مناسبی به فعالیت‌های پژوهشی اختصاص می‌یابد.

وی از برگزاری نخستین جلسه مجمع خیران واحد میاندوآب در روزهای آینده خبر داد و تصریح کرد: در ۶ ماه نخست سال جاری، مبالغ مناسبی از طریق کمک‌های خیران جذب شده است.


لینک

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی دفتر مرکزی حراست اداره کل بازرسی و دفتر رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی میاندوآب واحد سما