رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب از راه‌اندازی مدرسه برای همه رده‌های سنی زیر نظر مربیان مجرب و چهره‌های شناخته شده فوتبال در این واحد دانشگاهی خبر داد.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر رامین رستمی در راستای توسعه فعالیت های ورزشی و ایجاد راه های درآمدزا در این واحد دانشگاهی گفت: هدف از راه اندازی مدرسه فوتبال در این دانشگاه، معرفی امکانات و پتانسیل های دانشگاه و پشتوانه سازی برای فوتبال شهرستان بر اساس متدهای به روز فوتبال و آموزش صحیح فوتبال به علاقه مندان و نیز محلی درآمدزا برای دانشگاه در کنار سایر فعالیت های درآمدزا خواهد بود.

وی افزود: با تلاش همکاران و کمک های خیران توانستیم با تجهیز امکانات ورزشی و احداث یک باب ساختمان، دارای بوفه و سه اتاق نشست و رختکن برای بازیکنان و مربیان و اجرای عملیات فنس کشی، زمین ورزشی دانشگاه را که چندین سال بود بلاتکلیف و بدون بهره برداری مانده بود بدون هیچ گونه هزینه‌کردی از سوی دانشگاه به بهره برداری رسانده و منبع درآمدزایی خوبی برای دانشگاه ایجاد شود.


لینک

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی دفتر مرکزی حراست اداره کل بازرسی و دفتر رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی میاندوآب واحد سما