رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب اظهار کرد: ظرفیت‌های بالقوه موجود در این دانشگاه بستری آماده برای ادامه تحصیل دهیاران است.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر رامین رستمی با تعدادی از دهیاران بخش مرکزی میاندوآب دیدار و گفت‌وگو کرد و با تبریک دهه فجر از آمادگی همه جانبه واحد میاندوآب در حل مشکلات ادامه تحصیل دهیاران، شوراها و جوانان جویای علم در روستاها خبر داد.

رستمی از دهیاران به عنوان سفیران اندیشه در روستاها یاد کرد و از آنان خواست در ترغیب و تشویق جوانان روستا برای ادامه تحصیل ایفای نقش کنند.

وی حمایت از فرزندان شاهد و ایثارگر، ورزشکاران و نیز دانشجویان بی بضاعت را از مهمترین برنامه های کاری این واحد دانشگاهی دانست.

دهیاران در این نشست با قدردانی از رئیس واحد میاندوآب و حمایت های بی دریغ این مجموعه دانشگاهی در ادامه تحصیل شوراها، دهیاران و جوانان روستاها از دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان خانه ملت یاد و تأکید کردند که مجموعه شورای روستاها و دهیاری ها با تمام توان در خدمت دانشگاه آزاد اسلامی بوده و امیدواریم که با روحیه جهادی با تعامل و همکاری با دانشگاه در خدمت رسانی به مردم بیش از پیش تاثیرگذار باشند.


لینک

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی دفتر مرکزی حراست اداره کل بازرسی و دفتر رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی میاندوآب واحد سما