۶۳۷۰۲۸۶۲۶۲۶۳۵۳۵۶۸۴_md

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب بیان کرد: دانشگاهیان برای تبیین برنامه‌های گام دوم انقلاب و تحقق شعار رونق تولید از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از میاندوآب، رامین رستمی صبح امروز در دیدار با فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب بر همدلی و همکاری بیشتر بین سپاه، بسیج دانشجویی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب تأکید کرد.

وی سپاه را حافظان امنیت و جهادگران عرصه سازندگی برشمرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه‌های فرهنگی، ورزشی، اردوهای جهادی و اعزام دانشجویان به راهیان نور رابطه تنگاتنگی با بسیج دانشجویی و سپاه دارد و توانسته در زمینه فرهنگ‌سازی و تربیت جوانان نخبه در کنار فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی جوانانی در شأن انقلاب و نظام تعلیم و تربیت کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب بیان کرد: دانشگاهیان برای تبیین برنامه‌های گام دوم انقلاب و تحقق شعار رونق تولید از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد و با استفاده از ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و  تجربه استادان برجسته همگام با سپاه و مردم ولایتمدار حرکت کرده و دشمن را بیش‌ازپیش مأیوس و سرافکنده خواهند کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب نیز در این دیدار با قدردانی از رئیس و همکاری‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب با بسیج دانشجویی و سپاه، فرهنگ را مهم‌ترین ارکان سازندگی و توسعه در کشور یاد کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در تعلیم و تربیت جوانان نقشی سازنده و اساسی دارد  و جایگاه اندیشه، فرهنگ  و دانشگاه را در جامعه حائز اهمیت  تلقی کرد.

نورالدین پالهنگ افزود: بسیجیان در لباس  رزم  به‌عنوان مدافعان امنیت و دانشگاهیان در سنگر دانشگاه به‌عنوان افسران جنگ نرم در عرصه تعلیم و تربیت در خدمت ولایت، برای ولایت و برای خدمت به مردم  به وجود آمده‌اند و در این راستا همگان باید هوشیارانه عمل کنند  تا دشمن نتواند به اهداف و آرمان‌های والای نظام و انقلاب خدشه‌ای وارد کند.

وی تصریح کرد: تربیت نیروی تراز اول انقلاب بر عهده دانشگاهیان است و چالش‌های زیادی در این زمینه وجود دارد که باید با مدیریت خالصانه مدیران، مدیریت و هدایت شوند تا  بتوانیم پله‌های ترقی را در این برهه از زمان  با موفقیت طی کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب دانشگاه آزاد اسلامی را بستری مناسب برای تبیین برنامه‌های گام دوم انقلاب و نظام  برشمرد و وجود سردار شهید مهدی باکری و ۸۵۰ شهید سرافراز و هزاران ایثارگر و بسیجی را از شاهدان عینی الهی در بعد ولایتمداری مردم این شهرستان یاد کرد.


لینک

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی سامانه مبدا افتتاح دفتر بازرسی ویژه دانشگاه آزاد اسلامی میاندوآب واحد سما