۶۳۷۰۱۱۴۴۴۳۹۶۷۱۷۵۴۰_md

امام جمعه میاندوآب گفت: هر منطقه‌ای توانایی علمی بالا و مجموعه دانشگاهی قوی داشته باشد در بعد اقتصادی  و اجتماعی موفق‌تر عمل خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از میاندوآب، حجت‌الاسلام حمید حسن‌زاده عصر امروز در  نشست هم‌اندیشی و آشنایی با راهبردها، رویکردها، اولویت‌ها و سیاست‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب که با حضور معاون امور مجلس و ارتباطات اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسئولان این شهر برگزار شد،گفت: کشورها حتی با داشتن ظرفیت‌های توسعه و پیشرفت، بدون به‌کارگیری علم و استعدادهای دانشگاهی نمی‌توانند به قله‌های رفیع دست‌ یابند.

وی افزود: امروز در جامعه جهانی، جنگ اندیشه‌ها و تقابل بین اندیشه‌هاست و هر منطقه‌ای توانایی علمی بالا و مجموعه دانشگاهی قوی داشته باشد در بعد اقتصادی  و اجتماعی موفق‌تر عمل خواهد کرد و در ابعاد مختلف زندگی اجتماعی رفاه و آسایش بیشتری خواهد داشت.

امام‌جمعه میاندوآب یادآور شد: میاندوآب با توجه به اینکه شاهراه و محور مواصلاتی بین چندین استان کشور بوده و با توجه توانایی‌های بالایی که دارد،  باید در تمامی زمینه‌ها الگو برای سایر شهرستان‌ها باشد.

حسین‌زاده خاطرنشان کرد: توجه ویژه مسئولان برای توسعه دانشگاه آزاد اسلامی میاندوآب می‌تواند این منطقه را به عنوان یک منطقه نمونه در کشور معرفی کند و کمک مسئولان، نماینده مجلس و کمک‌های دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی در پیشبرد برنامه‌های علمی، آموزشی، فرهنگی می‌تواند زمینه‌ساز تعالی شهرستان و توسعه علمی در منطقه بیش از پیش باشد.


لینک

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی دفتر مرکزی حراست اداره کل بازرسی و دفتر رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی میاندوآب واحد سما